width="205" show_faces="true" border_color="" stream="true" header="true">
 
„Zatrzymujemy czas ale nie stoimy w miejscu”
Witamy na naszej nowej stronie:-) Zapraszamy na nasz profil >facebook.com/fotokontakt

Zamów fotoksięgę

Fotoksięga to najwspanialsza pamiątka uroczystości ważnych w życiu każdego - ślub, chrzest, rocznica ślubu, zjazd rodzinny...Można tak długo wymieniać. My ze swojej strony zapewniamy rewelacyjną technologię produkcji ksiąg, zapewniającą trwałość oraz eleganckie okładki. Państwa inwencja twórcza w trakcie projektowania stron w połączeniu z jakością naszej firmy to gwarancja sukcesu.

Zaprojektować strony fotoksiąg mogą Państwo w Photoshopie. Dobrą inwestycją i ułatwieniem jest zakup gotowych projektów. My polecamy skorzystanie z owoców talentu D&S Studio Obrazu Jarosław Krupej. Można się z nim skontaktować oraz przejrzeć jego ofertę na stronie www.cyfroweramki.com.pl .Projekty są oparte na warstwach psd przy wykorzystaniu masek dopasowania, bichromi i kanałów alfa. Projekty napisano pod Adobe Photoshop 6(i nowsze). Większość programów graficznych obsługujących warstwy, również może posłużyć w opracowaniu stron.


Można zainwestować w program DG Foto Art., który daje szerokie możliwości i multum kombinacji w trakcie pracy nad składem fotoksiąg. Program jest bardzo intuicyjny a wspaniałe efekty, które za jego pomocą można osiągnąć z pewnością będą zaskoczeniem. Dg Foto Art to gotowe szablony, które można modyfikować na wiele sposobów, łatwe konwertowanie rozkładówek do plików jpg, wiele wariantów tła, napisów, ramek. Państwa klienci nie będą mogli wyjść z podziwu oglądając efekty zaś Państwo zaoszczędzą mnóstwo czasu dzięki DG Foto Art.

 

Galeria